Корзина 0 Список сравнения 0 Список желаний 0 Account
Меню
Черкассы, Свято-Макариевская 123

Новинки

ABSORB АБСОРБ Набір для догл за шкіряними меблями - IKEA
0
IKEA - ABSORB АБСОРБ, Набір для догл за шкіряними меблями, Застосовуйте крем для шкіри, який змащує її, зберігає м’якість і подовжує строк служби. Крем для шкіри зберігає її м’якість і запобігає розтріскуванню. Губка додається.Об’єм: 390 млКрем для ш..
536.00грн.
AGUNNARYD АГУННАРІД Світильник підвісний із 3 лампами - чорний - IKEA
0
IKEA - AGUNNARYD АГУННАРІД, Світильник підвісний із 3 лампами, чорний, Цей світильник створює приємне освітлення в столовій та забезпечує спрямоване освітлення над обіднім або барним столом. Лампа продається окремо. Компанія IKEA рекомендує використо..
2 699.00грн.
ÅLANDSROT ОЛАНДСРОТ Подушка - темно-синій/із квітковим візерунком - IKEA
0
IKEA - ÅLANDSROT ОЛАНДСРОТ, Подушка , темно-синій/із квітковим візерунком, Жакардова тканина чохла на подушку має ледь помітний рельєфний візерунок. Наповнювач із качиного пір’я дуже м’який на дотик і забезпечує відмінну підтримку. Завдяки прихованій..
811.00грн.
ALVINE KVIST АЛЬВІНЕ КВІСТ Підковдра+2 наволочки - білий/сірий - IKEA
0
IKEA - ALVINE KVIST АЛЬВІНЕ КВІСТ, Підковдра+2 наволочки, білий/сірий, Надзвичайно м’яка та міцна постільна білизна, виготовлена з тонкої пряжі. Натуральна та приємна на дотик бавовна дарує приємні відчуття вашій шкірі. Підковдра з ґудзиками, завдяки..
999.00грн.
ÄNGSKORN ЕНГСКОРН Чохол для матраца - IKEA
0
IKEA - ÄNGSKORN ЕНГСКОРН, Чохол для матраца, Стьобаний наматрацник із суміші ліоцелла та бавовни та наповнювачем з ліоцелла та поліестера. Наповнювач виготовлений переважно із перероблених матеріалів. Завдяки резинці на кутках наматрацник добре фіксу..
1 374.00грн.
ÄNGSLILJA ЕНГСЛІЛЬЯ Підковдра+1 наволочка - білий - IKEA
0
IKEA - ÄNGSLILJA ЕНГСЛІЛЬЯ, Підковдра+1 наволочка, білий, Спеціальна обробка надає тканині гармонійного кольору й робить її особливо м’якою на дотик. Натуральна та приємна на дотик бавовна дарує приємні відчуття вашій шкірі. Підковдра з прихованими к..
623.00грн.
ÄNGSLILJA ЕНГСЛІЛЬЯ Підковдра+1 наволочка - сірий - IKEA
0
IKEA - ÄNGSLILJA ЕНГСЛІЛЬЯ, Підковдра+1 наволочка, сірий, Спеціальна обробка надає тканині гармонійного кольору й робить її особливо м’якою на дотик. Натуральна та приємна на дотик бавовна дарує приємні відчуття вашій шкірі. Підковдра з прихованими к..
624.00грн.
ÄNGSLILJA ЕНГСЛІЛЬЯ Підковдра+2 наволочки - сірий - IKEA
0
IKEA - ÄNGSLILJA ЕНГСЛІЛЬЯ, Підковдра+2 наволочки, сірий, Спеціальна обробка надає тканині гармонійного кольору й робить її особливо м’якою на дотик. Натуральна та приємна на дотик бавовна дарує приємні відчуття вашій шкірі. Підковдра з прихованими к..
873.00грн.
ANTAGEN АНТАГЕН Щітка для миття посуд - різні кольори - IKEA
0
IKEA - ANTAGEN АНТАГЕН, Щітка для миття посуд, різні кольори, Скребком легше видаляти бруд, що в’ївся. Щітку для миття посуду можна повісити за отвір в ручці.Довжина: 25 смРучка:ПоліпропіленЩетинки:ПоліестерМожна мити в посудомийній машині.Ручка:Полі..
19.00грн.
ÅRSTID ОРСТІД Бра - латунь/білий - IKEA
0
IKEA - ÅRSTID ОРСТІД, Бра, латунь/білий, Текстильний абажур забезпечує розсіяне та декоративне освітлення. Лампочка продається окремо. Компанія ІКЕА рекомендує використовувати E14 кулеподібні світлодіодні лампи молочного кольору. Вимикач зі шнурком д..
624.00грн.
ASKERSUND АСКЕРСУНД 2 дверцят для кутової підлог шафи - IKEA
0
IKEA - ASKERSUND АСКЕРСУНД, 2 дверцят для кутової підлог шафи, ASKERSUND АСКЕРСУНД дверцята кухонних шаф — це сучасні дверцята під світлий ясен із фактурою деревини, яку ви можете побачити і відчути на дотик. 25-річна гарантія. Умови гарантії наведен..
550.00грн.
ASKERSUND АСКЕРСУНД Дверцята - під світлий ясен - IKEA
0
IKEA - ASKERSUND АСКЕРСУНД, Дверцята, під світлий ясен, ASKERSUND АСКЕРСУНД дверцята кухонних шаф — це сучасні дверцята під світлий ясен із фактурою деревини, яку ви можете побачити і відчути на дотик. Дверцята можна встановити праворуч або ліворуч. ..
786.00грн.
ASKERSUND АСКЕРСУНД Карниз декоративний, скруглений - IKEA
0
IKEA - ASKERSUND АСКЕРСУНД, Карниз декоративний, скруглений, Можна використовувати як декоративну стрічку, щоб приховати світильники, кабелі й розетки під навісними шафами, або як карниз зверху навісних і високих шаф. За потреби можна обрізати до баж..
475.00грн.
ASKERSUND АСКЕРСУНД Облицювальна панель - IKEA
0
IKEA - ASKERSUND АСКЕРСУНД, Облицювальна панель, Виберіть накладну панель із таким самим покриттям, що й на ваших дверях, або ж комбінуйте різний дизайн на свій смак. Меламінове покриття дуже міцне, стійке до вологи, плям, подряпин та ударів. Легко т..
550.00грн.
ASKERSUND АСКЕРСУНД Облицювальна панель - IKEA
0
IKEA - ASKERSUND АСКЕРСУНД, Облицювальна панель, Виберіть накладну панель із таким самим покриттям, що й на ваших дверях, або ж комбінуйте різний дизайн на свій смак. Меламінове покриття дуже міцне, стійке до вологи, плям, подряпин та ударів. Легко т..
413.00грн.
ASKERSUND АСКЕРСУНД Фронтальна панель для шухляди - IKEA
0
IKEA - ASKERSUND АСКЕРСУНД, Фронтальна панель для шухляди , ASKERSUND АСКЕРСУНД фронтальна панель кухонної шухляди — це сучасна фронтальна панель під світлий ясен із фактурою деревини, яку ви можете побачити і відчути на дотик. 25-річна гарантія. Умо..
124.00грн.
ASKERSUND АСКЕРСУНД Цоколь - під світлий ясен - IKEA
0
IKEA - ASKERSUND АСКЕРСУНД, Цоколь, під світлий ясен, Щоб довершити вигляд своєї кухні, закрийте цоколем проміжок між підлогою та підлоговими шафами. Меламінове покриття дуже міцне, стійке до вологи, плям, подряпин та ударів. Легко тримати в чистоті...
338.00грн.
ASKHOLMEN АСКХОЛЬМЕН Стілець, вуличний - складаний світло-коричневий морений - IKEA
0
IKEA - ASKHOLMEN АСКХОЛЬМЕН, Стілець, вуличний, складаний світло-коричневий морений, Стілець легко складається й чудово підходить для балкона та інших невеликих приміщень. Стілець уже складений, тому ви можете використовувати його відразу після покуп..
748.00грн.
AULI АУЛІ / MEHAMN МЕХАМН Пара розсувних дверцят - дзеркальне скло/білий - IKEA
0
IKEA - AULI АУЛІ / MEHAMN МЕХАМН, Пара розсувних дверцят, дзеркальне скло/білий, 10-річна гарантія. Детальніше про умови гарантії — у гарантійній брошурі. Розсувні дверцята залишають більше вільного простору, адже вони не потребують місця, щоб їх від..
8 316.00грн.
AULI АУЛІ / MEHAMN МЕХАМН Пара розсувних дверцят - дзеркальне скло/п/чорно-коричн ясен обробл морилк
0
IKEA - AULI АУЛІ / MEHAMN МЕХАМН, Пара розсувних дверцят, дзеркальне скло/п/чорно-коричн ясен обробл морилк, 10-річна гарантія. Детальніше про умови гарантії — у гарантійній брошурі. Розсувні дверцята залишають більше вільного простору, адже вони не ..
8 085.00грн.
AULI АУЛІ / MEHAMN МЕХАМН Пара розсувних дверцят - дзеркальне скло/п/чорно-коричн ясен обробл морилк
0
IKEA - AULI АУЛІ / MEHAMN МЕХАМН, Пара розсувних дверцят, дзеркальне скло/п/чорно-коричн ясен обробл морилк, 10-річна гарантія. Детальніше про умови гарантії — у гарантійній брошурі. Розсувні дверцята залишають більше вільного простору, адже вони не ..
8 316.00грн.
AULI АУЛІ / MEHAMN МЕХАМН Пара розсувних дверцят - дзеркальне скло/під білений дуб - IKEA
0
IKEA - AULI АУЛІ / MEHAMN МЕХАМН, Пара розсувних дверцят, дзеркальне скло/під білений дуб, 10-річна гарантія. Детальніше про умови гарантії — у гарантійній брошурі. Розсувні дверцята залишають більше вільного простору, адже вони не потребують місця, ..
8 316.00грн.
AULI АУЛІ / SEKKEN СЕККЕН Пара розсувних дверцят - дзеркальне скло/матове скло - IKEA
0
IKEA - AULI АУЛІ / SEKKEN СЕККЕН, Пара розсувних дверцят, дзеркальне скло/матове скло, 10-річна гарантія. Детальніше про умови гарантії — у гарантійній брошурі. Розсувні дверцята залишають більше вільного простору, адже вони не потребують місця, щоб ..
8 748.00грн.
BACKIG БАККІГ (204.390.52) Сервірувальна тарілка - чорний, 4 шт.
0
IKEA - BACKIG БАККІГ, Тарілка, чорний, Тарілку виготовлено з міцного та ударостійкого загартованого скла. Помийте виріб перед першим використанням.Довжина: 25 смШирина: 25 смКількість в упаковці: 4 штукЗагартоване склоМожна використовувати у мікрохви..
311.00грн.
Новинки